Ghost In The Shell’den İlk Fragman Yayınlandı

Makineler ve canlılar arasındaki farkları inceleyen, gelişen teknoloji ile ruhlarını kaybetmeye başlayan, canlılıklarını sorgulayan karakterlerin hikayesini anlatan Masamune Shirow’nin 1995 tarihli kült anime serisi Ghost In The Shell’in sinema uyarlamasının ilk fragman yayınlandı.

Film, insanların yarı makineleşmeye başladıkları bir dönemde, onların beynine girmek ve bilgi çalmak çok daha kolay hale geldiği bir dönemde Kukla Ustası adı verilen bir hacker’in üst düzey gizli bilgilere ulaşınca, devlet onu bulması ve ortadan kaldırması için gizli bir örgütü görevlendirmesini konu alıyor.

Başrolünde Scarlett Johansson’ı The Major karakteri ile izleyeceğimiz filmde, Michael Pitt (Kuze), Juliette Binoche (Dr. Ouelet), Pilou Asbaek (Batou), Takeshi Kitano (Daisuke Aramaki), Michael Wincott, Rila Fukushima ve Chin Han filmde yer alan diğer isimler.

Yönetmenliğini Rupert Sanders’in üstlendiği ve senaryosunu Jonathan Herman ile Jamie Moss’un kaleme aldığı film 31 Mart 2017 tarihinde ülkemizde vizyonda olacak.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.