X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

Gerek kurgusu ile gerekse yeni nesil oyuncu kadrosuyla gelmiş geçmiş en başarılı X-MEN uyarlaması olan 2011 yapımı X-Men: Birinci Sınıf’ın devam filminde işler iyice karışıyor.

Senaryosunu Jane Goldman, Simon Kinberg ve Jane Goldman’in ortaklaşa yazdığı filmin konusu 1963 tarihinde Chris Claremont tarafından ilk kez yazılan Uncanny X-Men adlı çizgi-roman serisine dayanıyor. X-Men’lerin, insanlar ve mutantlar adına azapla sonuçlanan bir tarihi olayı önlemek için umutsuz bir çabayla Wolverine’i geçmişe göndermesiyle gelişen olayları konu alıyor.

Bryan Singer‘in yönetmen koltuğunda olacağı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek geçen ay yayınlanan fragmanından ziyade “John F. Kennedy Suikastı ile Mutant Komplosu” ve “Koruyucu Program” adında ilginç viral videoları ile dikkatleri üstüne çekiyor.

2000 yapımı X-Men filminin ve 2011 yapımı X-Men: Birinci Sınıf filminin oyuncularının bir araya gelmesi kuşkusuz filmin en dikkat çeken özelliği. Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Patrick Stewart, Ian McKellen, Shawn Ashmore, Daniel Cudmore, Nicholas Hoult, Omar Sy, Booboo Stewart, Fan Bingbing, Adan Canto, Evan Peters, Josh Helman ve Lucas Till gibi isimler filmde yer alıyor.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 23 Mayıs 2014 tarihinde ülkemizde vizyonda olacak.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.