X-Men: Apocalypse

Marvel evreninin X-Men cephesindeki bilinen ilk mutant olan Apocalypse’in üzerine kurgulanan serinin son halkasının hazırlıkları devam ediyor.

2014 yapımı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmi henüz vizyona dahi girmemişken Apocalypse’in müjdesini veren yönetmen Bryan Singer bununla yetinmeyip filmin “yapımcılar sahnesi” olarak isimlendirilen kısmında Apocalypse (En Sabah Nur) ve Four Horsemen’in yer aldığı bir alternatif son gösterip X-Men hayranlarını sabırsızlandırmıştı.

Filmin Başrollerinde; James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Oscar Isaac (Apocalypse), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Sophie Turner (Jean Grey), Olivia Munn (Psylocke), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Lana Condor (Jubilee) yer alıyor. Sürprizlerin olacağı kesin olan yapımda Hugh Jackman’ın Wolverine karakterinde olup olmayacağına dair kesin bir bilgi henüz yok.

Yönetmenliğini daha önceki serilerde olduğu gibi Bryan Singer’in yöneteceği ve senaryosunu yine Bryan Singer ile Michael Dougherty, Dan Harris ve Simon Kinberg’in kaleme aldığı film 27 Mayıs 2016 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Bu arada bir hafta önce sızan San Diego’da yapılan Comic-Con etkinliğindeki fragmanda yakın bir tarihte resmi olarak yayınlanacak. Şayet el kamerası ile çekilmiş videoyu izlemek isteyen olursa buradan izleyebilirler.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Terminator: Dark Fate’den Resmi Görseller Yayınlandı

Bugün son etkinlik günü düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri fragmanını beklediğimiz yeni Terminator filmi Karanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.