Warcraft’ın Kadrosu Netleşiyor

1994 yılında Horde ve Alliance ırkları arasında geçen mücadeleye konu alan The Activision ve Blizzard Entertainment ortaklığı ile ilk kez piyasaya çıkan oyunun sinema çekimleri için çalışmalar hala devam ediyor. Film bu yılın başlarında Ay (Moon – 2009) ve Kaynak Kodu (Source Code – 2011) yapımları ile zihinlerimizde soru fırtınaları estiren geleceğin yönetmenlerinden Duncan Jones’a emanet edilmişti.

Tarzını çok iyi bildiğimiz Duncan Jones acaba Warcraft projesi ile bir değişiklik mi yapacak yoksa tarzının sihirli dokunuşlarını bu projede görecek miyiz bilmiyoruz ama sıkı bir yapım olacağına eminiz.

Filmin senaryosunu şu sıralar çekimleri devam eden The Seventh Son ama kendisini daha çok Blood Diamond ve K-PAX gibi filmlerin senaristliği ile tanıdığımız Charles Leavitt ile yine Duncan Jones tarafından yazılıyor.

2015 yılı içerisinde vizyonda olacak filmde Ben Foster, Robert Kazinsky ve Toby Kebbell kesinleşen isimler olup Dominic Cooper, Paula Patton, Paul Dano, Travis Fimmel ve Anson Mount’ta kadroya her an dahil olabilirler.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.