Transformers: The Last Knight

Michael Bay’in beşinci ve son kez yönetmen koltuğunda oturacağı Transformers serisinin yeni filmi olan ve Transformers 5 olarak anılan filmin resmi adı belli oldu. Paramount Pictures, yeni filmin adının Transformers: The Last Knight olduğunu duyurdu.

Transformers serisinin Instagram hesabından paylaşılan bir videoda hem filmin adı gösterildi, hem de filmin çekimlerinin Haziran 2016’da, yani önümüzdeki ay başlanacağı açıklandı.

Transformers: The Last Knight’ın vizyon tarihi ise tam bir yıl sonra; 23 Haziran 2017. Michael Bay tarafından yönetilecek olan filmde başrol olarak Transformers 4’te ekibe katılan Mark Wahlberg yer alacak. Filmin en büyük sürprizi kuşkusuz Anthony Hopkins olacak. Seride yer alan diğer oyuncular; Isabela Moner, Laura Haddock, Josh Duhamel, Jean Dujardin ve Mitch Pileggi.

Filmin çekimleri 6 Haziran’da Detroit’te başlayacak. Film serisi epey eleştirilse de gişede her zaman çok yüksek kazanç sağlamayı başarıyor. Serinin son filmi de yine bolca patlamaya sahne olacaktır.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.