Thor: Ragnarok İlk Fragman Yayınlandı

Bu yılın en çok beklenen filmlerinden birisi olan Marvel’in Thor: Ragnarok yapımı için ilgi çekici ilk kısa tanıtım fragmanı geldi. Fragman, serinin üçüncü filmi ile ilgili bir çok merak edilen konuyu aydınlatıyor.

Fragman, Thor’un bir cezalandırma olarak zincirler içerisinde yüksekten sarkıtıldığı bir sahne ile başlıyor. Bu hale nasıl geldiğini ise Thor kendisi anlatıyor. Ölüm tanrıçası Hela, gladyatör Hulk, Heimdall, Loki, Valkyre, Grandmaster gibi pek çok karakter fragmanda yerini almış.

Tanıdık İsim Çok Avengers: Age of Ultron filminin sonundan hikayeyi alan Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity Wars filmine de zemin hazırlayacak. Artık alıştığımız üzere Marvel filmlerinde diğer önemli karakterler boy gösteriyor. Thor: Ragnarok da bu geleneği bozmuyor.

Ultron’u saf dışı bıraktıktan sonra memleketi Asgard’a geri dönen Thor, babası Odin’in kılığına giren Loki’nin kurallardan uzaklaşan yönetimi ile karşılaşır. Boşluklar doğuran bu yönetimin sonunda ölüm tanrıçası Hela da serbest kalmıştır.

Hela’nın karşısına çıkan Thor, mücadelenin sonunda kendisini Sakaar adında yeni bir gezegende bulur. Ayrıca Hela çekicini de parçalamıştır. Grandmaster tarafından yönetilen Sakaar’da Valkyrie ile tanışan Thor, kendisini arenaya götürecek bir dizi maceraya atılır. Bu kez karşısında gladyatörlüğün kitabını yazan Hulk yer alacaktır.

Yönetmenliğini Taika Waititi’nin üstlendiği filmin senaryosunu Craig Kyle, Christopher Yost ve Stephany Folsom’un hikayesinden Eric Pearson tarafından kaleme alındı.

Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston’ın rollerini devam ettirdiği filmde Cate Blanchett Hela rolüne soyunuyor. Ayrıca Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Sir Anthony Hopkins (Odin), Benedict Cumberbatch (Stephen Strange), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Cellat Skurge) gibi önemli oyuncular rol alacak. Filmin 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.