Terminator: Karanlık Kader’den İlk Teaser Geliyor

2018 yılında tüm hakları yaratıcısı James Cameron’a tekrar dönen Terminator serisinin son filminin 1-4 Nisan tarihleri arasında düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri ve posteri yayınlanabilir.

Yeni film; Makinelerin Yükselişi, Kurtuluş ve Genisys filmlerini yok sayıp, 1984 ve 1991 tarihlerinde vizyona giren serinin ilk iki filminin devamı olarak çıkacak. Film dair beklentiler oldukça yüksek. Bunun nedeni kuşkusuz 28 yıl aradan sonra Linda Hamilton’ı ikonik Sarah Connor rolünde tekrar görecek olmamız. Diğer başrol oyuncularıysa; Terminator karakteri ile efsaneleşmiş Arnold Schwarzenegger ile seriye yeni katılanlan Mackenzie Davis, Diego Boneta, Natalia Reyes, Gabriel Luna ve Steven Cree.

Çekimleri büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen filmin konusuna dair henüz bir bilgi bulunmuyor olsa da yapılacak olan CinemaCon etkinliğinde büyük bir olasılıkla bu da açıklanacak.

Yönetmenliğini 2016 yılında vizyona giren Deadpool ile adını duyuran Tim Miller’in üstlendiği Terminator: Karanlık Kader 1 Kasım 2019’da vizyondaki yerini alacak.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.