Sin City: A Dame to Kill For

Frank Miller ve Robert Rodriguez ortaklığının 2005 tarihli efsane yapımı Sin City’nin devam filminin çekimlerine bu yılın ilk aylarında başlanmıştı. Frank Miller’in 1993 yılında yayınlanan A Dame to Kill For çizgi romanından esinlenerek yine Frank Miller ve Robert Rodriguez tarafından senaryosu yazılan filmde, Dwight isimli bir adamın Ava isimli bir kadınla olan karmaşık ilişkisine odaklanılıyor.

İlk filmde izlediğimiz Bruce Willis, Rosario Dawson, Jessica Alba, Mickey Rourke, Jaime King ve Michael Madsen bu projede yine yerlerini koruyor. İkinci seri adeta kadro şovu; Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Josh Brolin, Jamie Chung, Stacy Keach, Christopher Meloni, Lady Gaga, Ray Liotta, Jeremy Piven, Dennis Haysbert ve Juno Temple gibi isimleri ikinci seride izleyeceğiz.

 

İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğunu Frank Miller ve Robert Rodriguez paylaşıyor. Sin City: A Dame to Kill For 22 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girecek.

Facebook Yorumları

Review Overview

User Rating: 3.7 ( 1 votes)

İlgilinizi Çekebilir

Terminator: Dark Fate’den Resmi Görseller Yayınlandı

Bugün son etkinlik günü düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri fragmanını beklediğimiz yeni Terminator filmi Karanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.