Nymphomaniac’tan İlk Resmi Fragman Yayınlandı

Nymphomaniac-posterAykırı ve cesur filmleriyle tanınan yönetmen Lars Von Trier’in yeni projesi Nymphomaniac’tan ilk resmi fragman yayınlandı. Joe adında bir kadının doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına ve özellikle de cinsel hayatına odaklanıyor. İki versiyon halinde Hardcore ve Softcore olarak çekilecek olan filmde, bazı seks sahnelerinde özel efektler kullanılacağı ve ayrıca filmde body doubles tekniğiyle oyunculara benzer porno yıldızlarının yer alacağı kesinleşmişti.

Senaryosu yine her bağımsız yapımında olduğu Lars Von Trier’in kendisine ait. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda Trier’in baş oyuncusu Charlotte Gainsbourg’un başrolde ve Joe karakterinde izleyeceğiz. Film ayrıca Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Mia Goth, Sophie Kennedy Clark, Connie Nielsen, Michael Pas, Jean-Marc Barr ve Udo Kier’den oluşan oldukça kaliteli ve geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

Nymphomaniac, 25 Aralık 2013 tarihinde ilk olarak Danimarka ve İspanya’da 2014 yazından sonra diğer ülke sinemalarında kademeli olarak vizyonda olacak.

Facebook Yorumları

Review Overview

User Rating: Be the first one !

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.