Nuh’tan İlk Resmi Fragman Yayınlandı

Darren Aronofsky ilk büyük bütçeli olma özelliğine sahip Nuh (Noah)’tan ilk resmi fragman yayınlandı.

Senaryosunu Darren Aronofsky ile daha önce The Fountain (Kaynak)’da birlikte çalıştığı Ari Handel ile birlikte kaleme aldığı proje, Hz. Nuh ve gemisinde yaşanan destansı ve masalsı olayları konu alacak. Tevrat’ın Tekvin (Yaratılış) bölümünde anlatılan Nuh Peygamber ve tufandan kaçmak için inşa ettiği gemiyle ilgili filmin çekimlerine Temmuz ayında İzlanda ve New York’ta başlanacak.
Paramount Pictures, New Regency Pictures, Disruption Entertainment ve Protozoa Pictures tarafından ortak finanse edilen film 28 Mart 2014’te Amerika’da vizyona girecek.  Ülkemiz için ise şu an kesinleşen vizyon tarihi ise 4 Nisan 2014. Nuh rolünü usta oyuncu Russell Crowe canlandıracağı filmde , Jennifer Connelly, , Saoirse Ronan,  ve  eşlik eden diğer isimler.
Herkesin merakla beklediği proje için Darren Aronofsky tarafından yapılan ilk açıklama;

Beni ve takımımı destekledikleri için Paramount’a ve Regency’e yürekten teşekkür ediyorum. Bu filmle yepyeni bir hayata başlayacağız, daha rahat nefes alacağız. Nuh, epik bir film olacak. Bu macera dolu yolculuğumda bana eşlik edecek ismin Russell Crowe olması beni daha da heyecanlandırıyor. Russell, Nuh karakteri için gerçekten de biçilmiş kaftan. Onun muazzam yeteneği geceleri daha rahat uyumamı sağlayacak, bundan adım gibi eminim. Her gün Russell’ın beni kendine hayran etmesini dört gözle bekliyorum. Beni şaşırtacağını ve parmaklarımı ısırttıracağını biliyorum!

Facebook Yorumları

Review Overview

User Rating: Be the first one !

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.