Ninja Kaplumbağalar’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

90’lı yılların en popüler çizgi serilerinden biri olan Ninja Kaplumbağalar bundan önce üç farklı filmle karşımıza gelmişti. Fakat görülen o ki bu sefer çok daha sıkı dönüyorlar. Alışıla gelmiş konusunda farklılıklar olan bu versiyonda kaplumbağalar, uzaydan gelen gelen bir madde ile mutasyona geçirmeyip, Shredder ve April O’Neill’ın babasının deneyleri sonucu ortaya çıkmış gibi gösteriliyor.

Yönetmenliğini Teksas Katliamı, Battle Los Angeles ve Titanlarin Öfkesi’nden tanıdığımız Jonathan Liebesman üstlenirken Michael Bay’i yapımcı koltuğunda görüyoruz.

Başrollerinde, Megan Fox (April O’Neill), Alan Ritchson (Raphael), Noel Fisher (Michelangelo), Jeremy Howard (Donatello), Pete Ploszek (Leonardo), William Fichtner (The Shredder), Danny Woodburn (Splinter) Whoopi Goldberg (Bernadette Thompson), Todd Freeman (Dr. Baxter Stockman), Minae Noji (Karai) ve Abby Elliott (Irma Langinstein)’u izleyeceğimiz yeni Ninja Kaplumbağalar 8 Ağustos 2014 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Facebook Yorumları

Hakkında Horizon

Horizon

İlgilinizi Çekebilir

Terminator: Dark Fate’den Resmi Görseller Yayınlandı

Bugün son etkinlik günü düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri fragmanını beklediğimiz yeni Terminator filmi Karanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.