Metroda Gazete Okuyan Aktör

Problemli bir ailenin çocuğu. 12 yaşındayken babası uyuşturucu satıcılığından tutuklanmış. Annesi ise bir striptizci. Ailesi Kanada’ya taşındıktan sonra orada bir çok üvey babası olmuş. Sevgilisinin ölümünü izlemiş. Evlenmek üzerelerken bir araba kazasında ölmüş. Kız bu olaydan önce de bebeğini kaybetmiş. Keanu bu olaydan beri ciddi bir ilişkiden ve çocuk sahibi olmaktan uzak duruyor.

keanu-reeves-metro

O Hollywood yıldızları arasında köşk sahibi olmayanlardan. “Bir apartman dairesinde yaşıyorum. Her zaman için ihtiyacım olan herşey var, neden boş bir evi seçeyim” diyen biri. En iyi arkadaşlarından biri, River Phoenix aşırı dozdan öldü. Aynı yıl Keanu’nun babası tekrar tutuklandı. Kız kardeşi lösemi oldu. Şu an tedavi oldu ve Keanu The Matrix’ten kazandığı paranın %70’ini lösemiye karşı mücadele eden hastanelere bağışladı. Doğum günlerinden birinde bir şeker dükkanı aldı ve kek yapmaya başladı. Koruması falan yok, süslü kıyafetler giymiyor.

Mutsuzluğu hakkında bir şey sorulduğunda şöyle cevap veriyor: “Siz yaşamak için mutlu olmak zorundasınız ama ben değilim.”

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

2 yorumlar

  1. Horizon

    Biyografini yazmaya hazırlanıyordum bende :)
    Buna benzer çok görüntüsü vardır ve onun bu doğal halini taklit eden bir çok özenti Hollywood aptalı çıktı. Her hangi bir arama motorundan da bakabilirsiniz.

  2. Doğukan Bahadır Karasu

    Doğrusu onun hayat unsurlarını yeni yeni öğreniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.