Mad Max Fury Road

max-fury-road-mini1979 yılında başlayan Mad Max efsanesi kısa zaman aralıklarında üç seri halinde çekilerek 1985 yılında son bulmuştu. Fakat şimdi, serinin dördüncü filmi yine ilk üç serininde yönetmeni olan George Miller tarafından Güneybatı Afrika’nın Namibya’da tekrar çekiliyor ve Mad Max hayranlarını o özlenilen post-apokaliptik dünyaya tekrar götürmeye hazırlanıyor.

Konusu hakkında kesin bir bilginin olmadığı serinin dördüncü filminde Mad Max rolünde ilk üç seride izlediğimiz Mel Gibson’ın yerine Tom Hardy’i izleyeceğiz. Fakat Mel Gibson ‘Drifter’ adında bir karakterle karşımıza çıkacak. Charlize Theron’u da Imperator Furiosa rolünde izleyeceğimiz filmde diğer oyuncular ise Rosie Huntington-Whiteley, Nicholas Hoult, Zoë Kravitz, Riley Keough ve Hugh Keays-Byrne olmak üzere bir çok oyuncu yer alıyor.

 

25 Mayıs 2015 tarihinde vizyonda olması planlanan filmin senaryosunu yönetmen George Miller ile Nick Lathouris ve Brendan McCarthy kaleme aldı. Film, aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz gibi ilk üç seride gördüğümüz o post-apokaliptik dünyayı yine aynen bizlere yansıtacağı kesin.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.