Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Guy Ritchie’nin, klasik Kral Arthur hikâyesini yeniden ele aldığı King Arthur: Legend of the Sword filminden ilk fragman yayınlandı.

Comic-Con’da Warner Bros.’un ağır toplarından fragmanlar bir bir seyirciyle buluştu. DC Sinematik Evreni’nde yer alan Wonder Woman, Justice League ve Suicide Squad’tan sonra, Warner Bros.’un önümüzdeki sonbaharda vizyona sokacağı King Arthur: Legend of the Sword filminden de ilk fragman yayınlandı.

Snatch, Sherlock Holmes ve Kod Adı: U.N.C.L.E. gibi filmlere imza atan Guy Ritchie’nin yönetmenliğini üstlendiği King Arthur: Legend of the Sword, Excalibur’u taşından çekerek kehaneti yerine getiren Kral Arthur’un, taht için ailesini öldüren Vortigern’le olan mücadelesini anlatacak.

David Dobkin ve Joby Harold hikayesinden yine Joby Harold ve Lionel Wigram ile yönetmen Guy Ritchie tarafından senaryosu yazılan filmde; Charlie Hunnam, Jude Law, Erica Bana ve Djimon Hounsou ile Annabelle Wallis, Katie McGrath, Astrid Bergès-Frisbey ve Aidan Gillen gibi oyuncuları gördüğümüz filmde, sürpriz bir isim, David Beckham da yer alıyor. Ritchie’nin, Kral Arthur’un bilindik hikayesini görsel yönden ve tarzında çeşitlendirmeye çalıştığı film, ülkemizde 24 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.