Karınca Adam

The Avenger ile 1.5 milyar dolar hasılat elde etmesiyle gözü dönen Marvel Comic-Con 2012 etkinliğinde gerek devam filmleri gerekse yeni projeleri ile adeta gövde gösterisi yapmıştı.

Yenilmezler: Ultron’un Çağı, Thor 2, Demir Adam 3, Kaptan Amerika 2 ve İnanılmaz Örümcek Adam 2 gibi devam projelerinin yanında Guardians of the Galaxy ve Ant-Man (Karınca Adam)’ı paslamıştı.

Bahsi geçen projelerden konumuz olan Ant Man (Karınca Adam)’in yönetmen arayışları Peyton Reed ile son buldu. Senaryosunu yine Edgar Wright, Joe Cornish, Adam McKay ile Ant-Man’i canlandırak Paul Rudd birlikte kaleme aldı.

Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Michael Pena, Anthony Mackie, Bobby Cannavale, T.I. ve David Dastmalchian ile küçük oyuncu Abby Ryder Fortson yeralıyor.

Biyokimyacı Dr. Hank Pym, atom-altı parçacıklarını kullanarak boyut değiştiren bir formül bulmuş ve bununla bir kostüm oluşturmuştur. Kendi üzerinde ters ettiğinde, bir karınca kadar küçülür ama bir o kadarda güçlenir. Böcekler ile kurduğu iletişimde cabasıdır. İşte böyle bir hikaye ile 1962 yılında Tales to Astonish adıyla yayınlanan çizgi romanın sinema versiyonu nasıl bir konuya sahip olacak bilinmez ama film 31 Temmuz 2015 tarihinde vizyonda olacak.

Facebook Yorumları

Review Overview

User Rating: Be the first one !

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.