Karayip Korsanlari: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz

Merakla beklenen Pirates of the Caribbean – Karayip Korsanları serisinin beşinci filmi Ölü Adamlar Masal Anlatamaz‘ın ilk teaser yayınlandı.

Beşinci filme bu kez Will Turner’ın oğlu Henry ile başlıyoruz. Uçan Hollandalı’nın dümenine geçen babasına kavuşabilmek için çetin mücadelelere atılan Henry, ayrıca Jack Sparrow’dan da intikam almak niyetinde. Önceki serilerden alışık olduğumuz Keira Knightley kadroda yok ancak önemli isimlerin tekrar katılığını görüyoruz.

Örneğin Javier Bardem, Kaptan Salazar rolünde. Henry’yi ise Giver filminden hatırlayacağımız Brenton Thwaites canlandırıyor. Geoffrey Rush ise Kaptan Barbossa olarak yine kadroda. Maze Runner serisinden tanıdığımız Kaya Scodelario ise filmin yeni güzeli olacak. Filmin 26 Mayıs 2017 tarihinde tüm dünyada gösterime girmesi bekleniyor.

Yönetmeliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg birlikte üstlendiği yapımın senaryosunu Jeff Nathanson kaleme aldı. Başrollerde olmazsa-olmaz Johnny Depp’i yine Kaptan Jack Sparrow karakterinde izleyeceğiz. Johnny Depp’e bu seride; Kaya Scodelario, Orlando Bloom, Golshifteh Farahani, Javier Bardem, Kevin McNally, Brenton Thwaites, Geoffrey Rush, David Wenham, Paul McCartney, Martin Klebba ve Adam Brown eşlik ediyor.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Terminator: Dark Fate’den Resmi Görseller Yayınlandı

Bugün son etkinlik günü düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri fragmanını beklediğimiz yeni Terminator filmi Karanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.