Kaptan Fantastik

Yönetmenliğini ve senaristliğini Matt Ross’un üstlendiğini yapımda; Ben ve Leslie, çocuklarını alışıgeldik medeniyet kalıplarının dışında, konvansiyonel eğitim formlarından farklı ve toplumsal normlardan uzakta, Pasifik Kuzeybatısı’nda satın aldıkları bir arazide yetiştirirler. Ancak Leslie’nin ölümüyle bu cennet düzeni bozulur. Ben, şehre götürmeye mecbur kaldığı çocuklarının, bu yeni yaşam biçiminin içinde kaybolmamaları için uğraşırken bir yandan da onları, annelerinin olmadığı bir hayata hazırlamaya çalışır. Leslie’nin ailesinin baskıları ve çocuklarının arkasından dolaplar çevirdiklerine inanmaya başlamasıyla Ben, yepyeni bir babalık sınavıyla karşı karşıya kalır ve kendi yöntemlerini sorgulamaya başlamasını anlatıyor.

Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip filmde; Viggo Mortensen, George MacKay, Samantha Isler, Steve Zahn, Frank Langella, Trin Miller, Elijah Stevenson, Nicholas Hamilton, Annalise Basso, Kathryn Hahn, Missi Pyle, Shree Crooks, Charlie Shotwell, Erin Moriarty ve Teddy Van Ee gibi isimler yer alıyor.

Macera, Romantik, Aile, Dram ve Komedi türünde bir yapım olan Kaptan Fantastik 11 Kasım 2016 tarihinde ülkemizde vizyondaki yerini alacak.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Harry Dean Stanton Yaşamını Yitirdi

Harry Dean Stanton, 91 yaşında yaşama gözlerini yumdu. Harry Dean Stanton, 1950’lerde başlayan sinema kariyerine, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*