Kaptan Amerika: İç Savaş

Kaptan Amerika’nın son serisi İç Savaş 2016 yılının kuşkusuz merakla beklenen gişe filmlerinden birisidir. Yenilmezler: Ultron Çağı’ndaki olayların sonrasında gelişen olan olayları konu alan film, Dünya devletlerinin tüm süper-insanları denetleyecek bir yasa geçirmeye karar verirler ve bu durum Yenilmezler ekibinin içerisinde bölünmelere sebep olur. Yenilmezler ekibi artık Iron Man ve Kaptan Amerika altında ikiye bölünür.

Filmin yönetmenlik koltuğu, serinin ikinci filmi olan Kış Askeri’nin de yönetmenliğini üstlenen Anthony ile Joe Russo kardeşlere emanet. Filmin senaryosunu ise ilk iki filminde senaryosunu kaleme alan Christopher Markus ile Stephen McFeely kaleme aldı.

Oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplayan filmde başrollerinde, Chris Evans (Captain America), Robert Downey Jr. (Iron Man), Scarlett Johansson (Black Widow), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), Leslie Bibb (Christine Everhart), Paul Rudd (Ant-Man), Marisa Tomei (Aunt May), Anthony Mackie (Falcon), Jeremy Renner (Hawkeye), Paul Bettany (Vision), Sebastian Stan (Winter Soldier), Tom Holland (Spider-Man), Martin Freeman, Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Baron Zemo), Frank Grillo (Crossbones), Chadwick Boseman (Black Panther), Don Cheadle (War Machine), William Hurt (General Thaddeus Ross) gibi isimler yer alıyor.

Kaptan Amerika: İç Savaş 6 Mayıs 2016 tarihinde ülkemizde vizyondaki yerini alacak.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.