Ice Age: Collision Course

2002 yılında başlayan ve sinema tarihinin en sevilen animasyonları arasına adını yazdıran Buz Devri’nin beşinci serisinden ilk fragman yayınlandı.

Yeni filmde, Scrat ve onun Meşe Palamudu her zaman olduğu gibi yine yanlışlıkla uzaya kadar gidip, gezegenleri oluşturup, dünyamızı da tehdit eden bir gök taşının oluşmasına sebep olurlar. Kahramanlarımız Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalanları kendilerini kurtarmak için evlerini terk ederek egzotik topraklara göç ederken yaşadıkları maceraları atılıyor.

Yönetmenliğini Mike Thurmeier ve Galen T. Chu üstlendiği yeni Buz Devri’nde önceki filmlerin seslendirmesinde yer alan Chris Wedge, Ray Romana, Denis Leary, John Leguizamo, Queen Latifah, Seann William Scott, Josh Peck, Simon Pegg, Keke Palmer, Wanda Sykes ve Jennifer Lopez’in yanı sıra filmin kadrosuna Stephanie Beatriz, Adam DeVine, Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield, Jessie J, Nick Offerman, Melissa Rauch ve Michael Strahan da dahil oldu.

Kuşkusuz dikkat çeken bir nokta ise serinin ilk filminin senaryosunu yazan Michael J. Wilson’ın bu seri ile geri dönüyor olması. Türkiye’de hangi isimle gireceğini tahmin edemeyeceğimiz Ice Age: Collision Course 22 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizde vizyondaki yerini alacak.

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.