Guardians of the Galaxy

Daha önce de bahsettiğimiz Marvel’in Comic-Con 2012 etkinliğinde hayranlarına müjdelediği Avengers’ten sonraki bir diğer süper kahraman yığıntı projesi olan Guardians of the Galaxy’nin nihayet yönetmeni belli oldu.

1 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girecek olan filmi Slither, Super ve Movie 43 olmak üzere üç uzun metraj film deneyimi olan Gunn kardeşlerden James Gunn’un yöneteceği açıklandı. Kendisinin böyle bir projede nasıl iş çıkaracağını zamanı geldiğinde göreceğiz.

Galaksiyi korumakla görevli olan süper kahramanların serüvenlerini konu alan çizgi roman ilk kez 1969 yılında yayınlandı. Daha sonra sırasıyla; 1974-1977 ve 1978 yıllarındaki seriler takip etti. 1995 yılında Guardians of the Galaxy vol. 1 ve 2008 yılında Guardians of the Galaxy vol. 2 olarak modern halde tekrar yayınlandı. Senaryosu yönetmen James Gunn ve yanında Chris McCoy ile Nicole Perlman adında iki çaylağa emanet olan filmin yapımcılığını yine her Marverl filminde olduğu gibi Kevin Feige ve Jeremy Latcham üstlenmiş.

Oldukça geniş olan oyuncu kadrosuna sahip filmde Benicio Del Toro (The Collector), Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Karen Gillan (Nebula), Lee Pace (Ronan the Accuser), Michael Rooker (Yondu), John C. Reilly (Rhomann Dey), Djimon Hounsou (Korath the Pursuer), Glenn Close (Nova Prime), Dave Bautista (Dave Bautista) karakterlerini canlandıracaklar. Bradley Cooper ise Rocket Raccoon ve Vin Diesel’de Groot’u seslendirecek.

Facebook Yorumları

Review Overview

User Rating: Be the first one !

İlgilinizi Çekebilir

Terminator: Dark Fate’den Resmi Görseller Yayınlandı

Bugün son etkinlik günü düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri fragmanını beklediğimiz yeni Terminator filmi Karanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.