Galaksinin Koruyucuları 2

2014 yılında vizyona girdiğinde oldukça büyük bir başarı yakalayan Marvel’in bu absürt kahraman takımı Galaksinin Koruyucuları’nın merakla beklenen devam filminden ilk test fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini yine ilk filmde olduğu gibi James Gunn’ın üstlendiği yeni filmde, koruyucular bu kez takımın lideri olan Peter Quill’e babası hakkında daha fazla bilgi öğrenmesi için yardımcı oluyorlar.

İlk filmdeki oyuncu kadrosunu koruyan filme sürpriz isimler dahil oldu. Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Rocket’ı seslendiren Bradley Cooper ve Groot’u seslendiren Vin Diesel’den oluşan Galaksinin Koruyucuları’nda ilk filmde yeralan Karen Gillan, Nathan Fillion, Michael Rooker, Glenn Close, Sean Gunn ve Stephen Blackehart tekrar yeralırken, yeni seriye Sylvester Stallone, Kurt Russell, Chris Sullivan, Elizabeth Debicki ve Tommy Flanagan dahil oluyor.

Galaksinin Koruyucuları 2 ülkemizde 27 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

468955

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Terminator: Dark Fate’den Resmi Görseller Yayınlandı

Bugün son etkinlik günü düzenlenen CinemaCon etkiliğinde ilk teaseri fragmanını beklediğimiz yeni Terminator filmi Karanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.