Black Panther Filminden İlk Fragman Yayınlandı

İlk olarak geçtiğimiz yıl vizyona giren Captain America: Civil War’da görme şansı yakaladığımız Black Panther (T’Challa), önümüzdeki yıl bireysel filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Çekimleri nisan ayında tamamlanan film için tanıtım çalışmalarına başlayan Marvel, filmin ilk fragmanını ve posterini yayınladı.

Hayali bir Afrika ülkesi olan Wakanda’da geçen film, babasının öldürülmesinin ardından Black Panther ünvanını devralıp ülkesine liderlik eden Prens T’Challa’nın hikayesini anlatacak. Wakanda tahtına oturan T’Challa ülkesinin bölünmesini engellemek için hem dışarıdaki hem de içerideki düşmanlar ile mücadele etmek zorunda kalacak.

Yönetmenliğini Creed filmi ile adını duyuran Ryan Coogler’ın üstlendiği filmde Black Panther’i Chadwick Boseman canlandıracak. Filmin başrollerinde Boseman’a Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis eşlik ediyor. Black Panther, 16 Şubat 2018’de vizyona girecek.

 

Kaynak: DonanımHaber

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.