Arnold Schwarzenegger, Terminator: Genesis Hakkında Konuştu!

Terminator serisinin son filmi Terminator: Genesis için geri dönecek olan efsane oyuncu Arnold Schwarzenegger, yapım hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Senaryonun okumaları esnasında oldukça mutlu olduğunu belirten aktör, filmin adeta Terminatör 2 (Terminator 2 : Judgement Day) gibi hissettirdiğini ve bunun muhteşem bir his olduğunu belirmiş. “Yüksek seviyede aksiyon ve beklenmedik özel efektler” diyor Schwarzenegger, “hepsi de üst sınıf!”

Thor benzeri bir film olmayacağını, yönetmen aynı olsa bile karşımızda çok daha sert bir film olacağını söyleyen aksiyon sinemasının ünlü yüzü, tekrar aynı rolü oynayacağı için de oldukça heyecanlıymış. James Bond ve Batman için aynı şeyin geçerli olmadığını ve 30 yıllık sürece rağmen aynı karakteri canlandırmanın büyük bir onur olduğunu da ekleyen Arnold Schwarzenegger, sinema tarihinde böyle bir örneğin bulunmadığının da altını çiziyor.

Alan Taylor’ın yöneteceği filmin başrollerinde Emilia Clarke, Jason Clarke ve Jai Courtney ile J.K. Simmons yer alıyor. Terminator: Genesis 26 Haziran 2015’te vizyonda olacak.

Kaynak: BeyazPerde

Facebook Yorumları

İlgilinizi Çekebilir

Dune Filmine Ait İlk Görseller Yayınlandı.

Frank Herbert’in kaleme aldığı 1965-1985 yılları arasında ve altı farklı kitap serisinden oluşan Dune romanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.